انواع گزارش دلیوری در ارسال پیامک انبوه

وضیعت های ارسالی :

ارسال به اپراتور  : ارسال شما در صف ارسال اپراتور قرار گرفته و  وضعیت آن در حال ارسال می باشد.

ارسال به اپراتور ( رسیده به گوشی ) : ارسال هایی که توسط اپراتور به دکل ارسال شده و شناسه ای جهت دریافت به اپراتور از دکل ارسال شده است.

ارسال به اپراتور ( رسیده به مخابرات ) : همان ارسال های رسیده به گوشی می باشند با این تفاوت که شناسه ای از دکل به اپراتور ارسال نشده است و وضعیت آن به رسیده به گوشی تغییر نکرده است . البته در برخی مواقع وضعیت این ارسال ها رسیده به گوشی نبوده و به عبارتی ۹۰ درصد این ارسال ها رسیده به گوشی می باشند .

ارسال به اپراتور  ( نرسیده به گوشی ) : ارسال ها توسط دکل انجام شده اما به دلیل نداشتن آنتن مخاطب ، خاموش بودن و یا غیر فعال بودن پیامک به دست وی نرسیده است. برخی مواقع نیز مشکل از دکل ارسال کننده ی پیامک می باشد.

ارسال به اپراتور ( نرسیده به مخابرات ) : این ارسال ها به اپراتور با موفقیت تحویل داده شده است اما به دلیل بروز اختلال و یا دلایل نامشخصی ارسال به دکل انجام نشده و ارسال های این مخاطبین ناموفق می باشد. لازم به ذکر است هزینه ی این پیامک ها به سامانه ها بازگشت داده نمی شود.

لیست سیاه مخابراتی ( بلک لیست ) : شماره هایی که خود صاحبین خط ، خط خود را جهت دریافت پیامک های تبلیغاتی مسدود کرده اند. در سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان در صورت ارسال ب خطوط ۱۰۰۰ و یا ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ هزینه ی ارسال پیامک به این خطوط به سامانه بازگشت داده می شود.

ارسال به ایرانسل ( BTS ) : در این نوع ارسال هیچ گونه گزارش دلیوری از سمت ایرانسل داده نمیشود و هزینه های بلک لیست نیز عودت داده نخواهد شد

 


ورود به پنل کاربری
x